Húsvéti Tojáskereső a Csokoládé Múzeumban

Publikálva: 2010 . márc 02 , Archívum Kategóriában.

A rendezvény időpontja: 2010 április 5.

A programok 10:00 és 14:00 órakor kezdődnek

A belépőjegy ára: 2900 Ft.-

Vendégeinket az épület főbejáratánál, a csokoládé szökőkútnál fogadjuk és invitáljuk kóstolásra. Minden vendég felszúr saslikpálcikára egy marcipán, vagy csokoládé golyót, amit aztán a csokoládé szökőkútból bugyogó csokoládéba márt, és elfogyaszt. Majd közös sétát teszünk csokoládék terén, ahol századfordulós csokoládéboltok kirakatait tekinthetik meg a látogatók, illetve csokoládéval kapcsolatos történeteket hallgathatnak meg. Saját csokoládéjukat is elkészíthetik a részvevők: linzerkehelybe csorgatnak csokoládét, azt különböző fűszerekkel, többek között színes cukorral, kókusszal, mandulával stb. díszíthetik. Egy díszdobozba helyezve a program végén hazavihetik, akár ajándékba is adhatják. Amíg a saját csokoládé megdermed, addig minden látogatót, kezében egy csésze forrócsokoládéval a Csokoládé Múzeum parkjába kísérünk húsvéti tojáskereső játékunkra, de a bátrak jutalomért locsolóvers szavaló vagy népi patkódobó versenybe is benevezhetnek.

Online jegy foglalás

Be Sociable, Share!