Május 2-án Anyák napja a Csokoládé Múzeumban

Publikálva: 2010 . ápr 20 , Archívum Kategóriában.

Marcipángolyót mártani a csokoládé szökőkútból bugyogó csokoládéba, krémes forró csokit kanalazgatni, s közben évtizedes csokoládédobozokat csodálni, szívet melengető, édes érzés.

A Csokoládé Múzeumban bárki átélheti ennek varázsát, hiszen a másfél órás program során a nézelődés mellett meg is lehet kóstolni az egyes csokifajtákat, sőt, a gyártásukat is kipróbálhatják a ház vendégei, hiszen elkészíthetik Anyák napi csokoládéjukat, melyet díszdobozban át is adhatnak szeretteiknek, vagy el is vihetnek emlékbe.

Egy közel muzeális korú film vetítésével megismerhetik a csokoládé történetét, majd varázslatos teaházba invitáljuk őket, ahol virággal köszönthetik édesanyjukat!

Minden kis-és felnőtt gyermeket és édesanyját édes szeretettel várunk a Csokoládé Múzeumi Kiállítás ünnepi élményével!

Időpont: 2010. május 2. vasárnap 10.00 óra

Belépőjegy ára: 2900.- Ft/fő